GNR10ACZ CROUZET AUTOMATION
  • Part Number: GNR10ACZ
  • Manufacturer Name: CROUZET AUTOMATION
  • Description: Product Description: SOLID STATE RELAY, 10A, 240VAC, 180-280VAC INPUT, 24-280VAC OUTPUT, 22.5mm WIDE, DIN RAIL MOUNT
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about GNR10ACZ CROUZET AUTOMATION
    GNR10ACZ CROUZET AUTOMATION
    GNR10ACZ is manufactured by CROUZET AUTOMATION and is categorized in the Solid State Relays category. GNR10ACZ is described as Product Description: SOLID STATE RELAY, 10A, 240VAC, 180-280VAC INPUT, 24-280VAC OUTPUT, 22.5mm WIDE, DIN RAIL MOUNT . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.