823055R20001MS6Y CROUZET AUTOMATION
  • More about 823055R20001MS6Y CROUZET AUTOMATION
    823055R20001MS6Y is manufactured by CROUZET AUTOMATION and is categorized in the Motors - AC, DC category. 823055R20001MS6Y is described as MOTOR 8233055 12V 50-60HZ CCW 1R. Perfect Parts is a supplier of Motors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by CROUZET AUTOMATION
    ---> Motors - AC, DC from all manufacturers
    ---> Motors by sub category
  • More About  Motors - AC, DC
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM