CR8450-1000 CR Magnetics
  • More about CR8450-1000 CR Magnetics
    CR8450-1000 CR Magnetics
    CR8450-1000 is manufactured by CR Magnetics and is categorized in the Current Sense Transformers category. CR8450-1000 is described as CURR SENSE XFMR 100A IN-LINE. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by CR Magnetics
    ---> Current Sense Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Current Sense Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL