CR8350-2000-D CR Magnetics
  • More about CR8350-2000-D CR Magnetics
    CR8350-2000-D CR Magnetics
    CR8350-2000-D is manufactured by CR Magnetics and is categorized in the Current Sense Transformers category. CR8350-2000-D is described as CURR SENSE XFMR 100A T/H. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by CR Magnetics
    ---> Current Sense Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Current Sense Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM