CR5395-EL-24D-330-A-CD-ELR-I CR Magnetics
  • More about CR5395-EL-24D-330-A-CD-ELR-I CR Magnetics
    CR5395-EL-24D-330-A-CD-ELR-I is manufactured by CR Magnetics and is categorized in the Relay Test Monitor category. CR5395-EL-24D-330-A-CD-ELR-I is described as RELAY DC CUR SENS 24VDC CHAS MT. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM