CR5395-EH-24D-110-B-CD-ELR-I CR Magnetics
  • More about CR5395-EH-24D-110-B-CD-ELR-I CR Magnetics
    CR5395-EH-24D-110-B-CD-ELR-I is manufactured by CR Magnetics and is categorized in the Relay Test Monitor category. CR5395-EH-24D-110-B-CD-ELR-I is described as RELAY DC CUR SENS 24VDC CHAS MT. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    View
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH