CR5395-EH-24D-110-A-CD-ELR-I CR Magnetics
  • More about CR5395-EH-24D-110-A-CD-ELR-I CR Magnetics
    CR5395-EH-24D-110-A-CD-ELR-I is manufactured by CR Magnetics and is categorized in the Relay Test Monitor category. CR5395-EH-24D-110-A-CD-ELR-I is described as RELAY DC CUR SENS 24VDC CHAS MT. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by CR Magnetics
    ---> Relay Test Monitor from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Relay Test Monitor
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT