CR4395-EH-120-330-X-CD-ELR-I CR Magnetics
  • More about CR4395-EH-120-330-X-CD-ELR-I CR Magnetics
    CR4395-EH-120-330-X-CD-ELR-I is manufactured by CR Magnetics and is categorized in the Relay Test Monitor category. CR4395-EH-120-330-X-CD-ELR-I is described as RELAY AC CUR SENS 120VAC CHAS MT. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"