CR4395-EH-120-110-B-CD-ELR-I CR Magnetics
  • More about CR4395-EH-120-110-B-CD-ELR-I CR Magnetics
    CR4395-EH-120-110-B-CD-ELR-I is manufactured by CR Magnetics and is categorized in the Relay Test Monitor category. CR4395-EH-120-110-B-CD-ELR-I is described as RELAY AC CUR SENS 120VAC CHAS MT. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM