800-12-47D-BL-0008F CNC Tech
  • Part Number: 800-12-47D-BL-0008F
  • Manufacturer Name: CNC Tech
  • Description: NEMA L5-20P-NEMA L5-20R SJT
  • Category: Line Cables
  • Status:
  • More about 800-12-47D-BL-0008F CNC Tech
    800-12-47D-BL-0008F CNC Tech
    ---> Other parts by CNC Tech
    ---> Line Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Line Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A