800-12-32D-RE-0004F CNC Tech
  • Part Number: 800-12-32D-RE-0004F
  • Manufacturer Name: CNC Tech
  • Description: PWR CORD 20A 250V 12AWG RED 4
  • Category: Line Cables
  • Status:
  • More about 800-12-32D-RE-0004F CNC Tech
    800-12-32D-RE-0004F CNC Tech
    800-12-32D-RE-0004F is manufactured by CNC Tech and is categorized in the Line Cables category. 800-12-32D-RE-0004F is described as PWR CORD 20A 250V 12AWG RED 4. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by CNC Tech
    ---> Line Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Line Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP