510-26-8800-WH-0012F CNC Tech
  • Part Number: 510-26-8800-WH-0012F
  • Manufacturer Name: CNC Tech
  • Description: CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 12
  • Category: Modular Cables
  • Status:
  • More about 510-26-8800-WH-0012F CNC Tech
    510-26-8800-WH-0012F CNC Tech
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM