3386-20-1-0500-008-1-TS CNC Tech
  • More about 3386-20-1-0500-008-1-TS CNC Tech
    3386-20-1-0500-008-1-TS is manufactured by CNC Tech and is categorized in the Single Conductor Hook Up Wire category. 3386-20-1-0500-008-1-TS is described as HOOK-UP STRND 20AWG 600V ORG 50. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by CNC Tech
    ---> Single Conductor Hook Up Wire from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Single Conductor Hook Up Wire
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM