3266-20-1-0500-004-1-TS CNC Tech
  • More about 3266-20-1-0500-004-1-TS CNC Tech
    3266-20-1-0500-004-1-TS is manufactured by CNC Tech and is categorized in the Single Conductor Hook Up Wire category. 3266-20-1-0500-004-1-TS is described as HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by CNC Tech
    ---> Single Conductor Hook Up Wire from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Single Conductor Hook Up Wire
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM