304-28-64-MC-0300F CNC Tech
  • Part Number: 304-28-64-MC-0300F
  • Manufacturer Name: CNC Tech
  • Description: CBL RIBN 64COND 0.050 MULTI 300
  • Category: Flat Ribbon Cables
  • Status:
  • More about 304-28-64-MC-0300F CNC Tech
    304-28-64-MC-0300F CNC Tech
    ---> Other parts by CNC Tech
    ---> Flat Ribbon Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Flat Ribbon Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM