304-28-16-MC-0100F CNC Tech
  • Part Number: 304-28-16-MC-0100F
  • Manufacturer Name: CNC Tech
  • Description: FLAT RBN CBL MULTI 16 COND 100
  • Category: Flat Ribbon Cables
  • Status:
  • More about 304-28-16-MC-0100F CNC Tech
    304-28-16-MC-0100F CNC Tech
    ---> Other parts by CNC Tech
    ---> Flat Ribbon Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Flat Ribbon Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM