1672-20-1-0500-006-1-TS CNC Tech
  • More about 1672-20-1-0500-006-1-TS CNC Tech
    1672-20-1-0500-006-1-TS is manufactured by CNC Tech and is categorized in the Single Conductor Hook Up Wire category. 1672-20-1-0500-006-1-TS is described as HOOK-UP-WIRE 20AWG 300V BROWN 25. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by CNC Tech
    ---> Single Conductor Hook Up Wire from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Single Conductor Hook Up Wire
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM