1672-20-1-0500-005-1-TS CNC Tech
  • More about 1672-20-1-0500-005-1-TS CNC Tech
    1672-20-1-0500-005-1-TS is manufactured by CNC Tech and is categorized in the Single Conductor Hook Up Wire category. 1672-20-1-0500-005-1-TS is described as HOOK-UP-WIRE 20AWG 300V BLUE 25. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by CNC Tech
    ---> Single Conductor Hook Up Wire from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Single Conductor Hook Up Wire
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA