103-1020-BL-00300 CNC Tech
  • Part Number: 103-1020-BL-00300
  • Manufacturer Name: CNC Tech
  • Description: CABLE USB 3.0 A MALE-A MALE 3M
  • Category: USB Cables
  • Status:
  • More about 103-1020-BL-00300 CNC Tech
    103-1020-BL-00300 CNC Tech
    103-1020-BL-00300 is manufactured by CNC Tech and is categorized in the USB Cables category. 103-1020-BL-00300 is described as CABLE USB 3.0 A MALE-A MALE 3M. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by CNC Tech
    ---> USB Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  USB Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD