19TR0I28 CML Innovative Technologies
  • More about 19TR0I28 CML Innovative Technologies
    19TR0I28 is manufactured by CML Innovative Technologies and is categorized in the Panel Mount Indicators category. 19TR0I28 is described as TRIO-LED-ANZ.5MM 28V RT/GR/GE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CML Innovative Technologies
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE