19TR0I12 CML Innovative Technologies
  • More about 19TR0I12 CML Innovative Technologies
    19TR0I12 is manufactured by CML Innovative Technologies and is categorized in the Panel Mount Indicators category. 19TR0I12 is described as TRIO-LED-ANZ.5MM 12V RT/GR/GE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CML Innovative Technologies
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM