PTS525SM15SMTR2 LFS C &K Components
  • More about PTS525SM15SMTR2 LFS C &K Components
    PTS525SM15SMTR2 LFS is manufactured by C &K Components and is categorized in the Tactile Switches category. PTS525SM15SMTR2 LFS is described as SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by C &K Components
    ---> Tactile Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Tactile Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM