KSC421V30ACT2.95 C &K Components
  • More about KSC421V30ACT2.95 C &K Components
    KSC421V30ACT2.95 is manufactured by C &K Components and is categorized in the Tactile Switches category. KSC421V30ACT2.95 is described as SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by C &K Components
    ---> Tactile Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Tactile Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM