T60030-2SR Bussmann
  • Part Number: T60030-2SR
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Fuseblock; 600 V; 1/2 to 30 A; 2; 1.5630.016; #10 AWG (CU); Polyester; 94