T30600-1C Bussmann
  • Part Number: T30600-1C
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: Fuseblock, 1-P, 600A/300V Max, Box Lug Terminals
  • Category: Fuse Blocks & Holders
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM