T30060-3CR Bussmann
  • Part Number: T30060-3CR
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Fuseblock; 300 VAC; 31 to 60 A; 3; #2 AWG (CU-AL); Glass Polyester; Phenolic
  • Category: Fuse Accessories
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"