T30030-2SR Bussmann
  • Part Number: T30030-2SR
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Fuseblock; 300 VAC; 1/2 to 30 A; 2; #10AWG (CU); Glass Polyester; Phenolic
  • Category: Fuse Accessories
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM