RM25060-1CR Bussmann
  • Part Number: RM25060-1CR
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Fuseblock; 250 V; 31 to 60 A; 1; 1.25; #2-14 (CU); Thermoplastic
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM