R60200-1CR Bussmann
  • Part Number: R60200-1CR
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Fuseblock; 600 V; 101 to 200 A; 1; 3.0; 250 kcmil-6 (CU/AL); Thermoplastic; Tin
  • Category: Fuse Accessories
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"