R60100-2CR Bussmann
  • Part Number: R60100-2CR
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: Fuseblock, 2-P, 100A/600V Max, R, Box Lug Terminals
  • Category: Fuse Blocks & Holders
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"