MDL-0.250-R Bussmann
  • Part Number: MDL-0.250-R
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.250A(1/4A), 250V, T, 6X32mm, TIME DELAY, GLASS, RoHS COMPLIANT
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
  • More about MDL-0.250-R Bussmann
    MDL-0.250-R Bussmann
    MDL-0.250-R is manufactured by Bussmann and is categorized in the Mini Fuses category. MDL-0.250-R is described as Product Description: FUSE, 0.250A(1/4A), 250V, T, 6X32mm, TIME DELAY, GLASS, RoHS COMPLIANT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM