MDL-0.175-R Bussmann
  • Part Number: MDL-0.175-R
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.175A(175/100A), 250V, T, 6X32mm, TIME DELAY, GLASS, RoHS COMPLIANT
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
  • More about MDL-0.175-R Bussmann
    MDL-0.175-R Bussmann
    MDL-0.175-R is manufactured by Bussmann and is categorized in the Mini Fuses category. MDL-0.175-R is described as Product Description: FUSE, 0.175A(175/100A), 250V, T, 6X32mm, TIME DELAY, GLASS, RoHS COMPLIANT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE