MDA-3.200-R Bussmann
  • Part Number: MDA-3.200-R
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 3.200A(3-2/10A), 250V, T, 6X32mm, TIME DELAY, CERAMIC BODY, RoHS COMPLIANT
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
  • More about MDA-3.200-R Bussmann
    MDA-3.200-R Bussmann
    MDA-3.200-R is manufactured by Bussmann and is categorized in the Mini Fuses category. MDA-3.200-R is described as Product Description: FUSE, 3.200A(3-2/10A), 250V, T, 6X32mm, TIME DELAY, CERAMIC BODY, RoHS COMPLIANT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM