MDA-0.375-R Bussmann
  • Part Number: MDA-0.375-R
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.375A(3/8A), 250V, T, 6X32mm, TIME DELAY, CERAMIC BODY, RoHS COMPLIANT
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
  • More about MDA-0.375-R Bussmann
    MDA-0.375-R Bussmann
    MDA-0.375-R is manufactured by Bussmann and is categorized in the Mini Fuses category. MDA-0.375-R is described as Product Description: FUSE, 0.375A(3/8A), 250V, T, 6X32mm, TIME DELAY, CERAMIC BODY, RoHS COMPLIANT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN