MDA-0.150-R Bussmann
  • Part Number: MDA-0.150-R
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.150A(15/100A), 250V, T, 6X32mm, TIME DELAY, CERAMIC BODY, RoHS COMPLIANT
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
  • More about MDA-0.150-R Bussmann
    MDA-0.150-R Bussmann
    MDA-0.150-R is manufactured by Bussmann and is categorized in the Mini Fuses category. MDA-0.150-R is described as Product Description: FUSE, 0.150A(15/100A), 250V, T, 6X32mm, TIME DELAY, CERAMIC BODY, RoHS COMPLIANT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Bussmann
    ---> Mini Fuses from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  Mini Fuses
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE