LP-CC-2.800 Bussmann
  • Part Number: LP-CC-2.800
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 2.800A(2-8/10A), 600VAC TIME DELAY, CLASS CC, 200KAIR
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about LP-CC-2.800 Bussmann
    LP-CC-2.800 Bussmann
    LP-CC-2.800 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. LP-CC-2.800 is described as Product Description: FUSE, 2.800A(2-8/10A), 600VAC TIME DELAY, CLASS CC, 200KAIR . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE