LP-CC-2.500 Bussmann
  • Part Number: LP-CC-2.500
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 2.500A(2-1/2A), 600VAC TIME DELAY, CLASS CC, 200KAIR
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about LP-CC-2.500 Bussmann
    LP-CC-2.500 Bussmann
    LP-CC-2.500 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. LP-CC-2.500 is described as Product Description: FUSE, 2.500A(2-1/2A), 600VAC TIME DELAY, CLASS CC, 200KAIR . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X