LP-CC-0.800 Bussmann
  • Part Number: LP-CC-0.800
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.800A(8/10A), 600VAC, T, CC TIME DELAY, CLASS CC, 200KAIR
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about LP-CC-0.800 Bussmann
    LP-CC-0.800 Bussmann
    LP-CC-0.800 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. LP-CC-0.800 is described as Product Description: FUSE, 0.800A(8/10A), 600VAC, T, CC TIME DELAY, CLASS CC, 200KAIR . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK