LP-CC-0.600 Bussmann
  • Part Number: LP-CC-0.600
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.600A(6/10A), 600VAC, T, CC TIME DELAY, CLASS CC, 200KAIR
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about LP-CC-0.600 Bussmann
    LP-CC-0.600 Bussmann
    LP-CC-0.600 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. LP-CC-0.600 is described as Product Description: FUSE, 0.600A(6/10A), 600VAC, T, CC TIME DELAY, CLASS CC, 200KAIR . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN