JM60060-3CR Bussmann
  • Part Number: JM60060-3CR
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Fuseblock; 600 V; 31 to 60 A; 3; 2.250; #2-14 AWG (CU/AL); Thermoplastic
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM