JM60030-1PR Bussmann
  • Part Number: JM60030-1PR
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Fuseblock; 600 V; 1/2 to 30 A; 1; 2.250; #10-14 AWG (CU); Thermoplastic
  • Category: Fuse Accessories
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"