J60060-3C Bussmann
  • Part Number: J60060-3C
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Fuseblock; 600 V; 31 to 60 A; 3; 2.250; #2-14 AWG (CU/AL); Thermoplastic; 94
  • Category: Fuse Accessories
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"