H25400-1CR Bussmann
  • Part Number: H25400-1CR
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: Fuseblock, 1-P, 400A/600VAC, H/R, Box Lug Terminals, Reinforced Fuse Clips
  • Category: Fuse Blocks & Holders
  • Status:
  • More about H25400-1CR Bussmann
    H25400-1CR Bussmann
    H25400-1CR is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuse Blocks & Holders category. H25400-1CR is described as Product Description: Fuseblock, 1-P, 400A/600VAC, H/R, Box Lug Terminals, Reinforced Fuse Clips . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Bussmann
    ---> Fuse Blocks & Holders from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  Fuse Blocks & Holders
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM