H25030-2S Bussmann
  • Part Number: H25030-2S
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: 1/10 - 30A Surface Mount Class H Fuse Block, 250 V
  • Category: Fuse Accessories
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"