GMA-0.800A Bussmann
  • Part Number: GMA-0.800A
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.800A(8/10A), 250V, F, 5X20mm GLASS
  • Category: Mini Fuses
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE