GMA-0.315A Bussmann
  • Part Number: GMA-0.315A
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.315A(315mA), 250VAC, FAST
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"