GMA-0.315-R Bussmann
  • Part Number: GMA-0.315-R
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.315A(315mA), 125V, F, 5X20mm, GLASS, RoHS COMPLIANT
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
  • More about GMA-0.315-R Bussmann
    GMA-0.315-R Bussmann
    GMA-0.315-R is manufactured by Bussmann and is categorized in the Mini Fuses category. GMA-0.315-R is described as Product Description: FUSE, 0.315A(315mA), 125V, F, 5X20mm, GLASS, RoHS COMPLIANT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.