GDC-0.630A Bussmann
  • Part Number: GDC-0.630A
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.630A(630MA), 250V, T, 5X20mm GLASS
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F