GDC-0.250A Bussmann
  • Part Number: GDC-0.250A
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 0.250A(250MA), 250V, T, 5X20mm GLASS
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"