GDB-1.600A Bussmann
  • Part Number: GDB-1.600A
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 1.600A(1-6/10A), 250V, F, 5X20
  • Category: Mini Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"